DataLife Engine > Новини України / Війна з Росією > США вважають, що атаку на "Охматдит" треба розслідувати як воєнний злочин РФ

США вважають, що атаку на "Охматдит" треба розслідувати як воєнний злочин РФ


Удари Росії по медичних об’єктах в Україні відбуваються вже не вперше, а обстріл "Охматдиту" підкреслює необхідність розслідування цих дій.

Про це сказав директор із питань Європи Ради національної безпеки Білого дому Майкл Карпентер на брифінгу у Вашингтоні, повідомляє "Європейська правда".

{reklama}

У Білому домі, де вже відреагували на російський удар по "Охматдиту", засудивши його – вважають, що цей злочин російських військ заслуговує також на окреме розслідування.

"Це жахливо, це не може бути обґрунтовано, і звісно це має бути розслідувано", – наголосив дипломат.

"Атака на пологовий будинок, а також на дитячу лікарню – на жаль те, що відбувається не вперше під час війни", – додав Карпентер, ще раз підкресливши, що потрібні подальші дії після цього злочину росіян. "Я розраховую, що цей удар є таким, що потребуватиме глибшого вивчення, розслідування", – сказав він.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад