DataLife Engine > Новини України / Війна з Росією > У Росії скаржаться на атаку безпілотників у Ростовській області

У Росії скаржаться на атаку безпілотників у Ростовській області


У Ростовській області (Російська Федерація) у ніч проти 12 квітня працювали сили та засоби протиповітряної оборони через атаку безпілотників.

Про це йдеться у Telegram-каналі губернатора Ростовської області Василя Голубєва.

{reklama}

За словами російського чиновника, системи ППО працювали біля Новошахтинська. У цьому районі перед тим оголошували про загрозу "атаки БПЛА".

"У районі Новошахтинська силами протиповітряної оборони відбивається атака БПЛА. Наслідки на землі уточнюються", - йдеться в його публікації.

Пізніше губернатор заявив, що нібито були знищені чотири дрони.

"О 03:10 (за місцевим часом, - ред.) у Новошахтинську оголошено відбій атаки БПЛА. Силами ППО знищено 4 безпілотники", - сказав він.

Також Голубєв розповів, що попередньо внаслідок події постраждалих та пошкодження об'єктів "не зафіксовано".

"Інформація уточнюється", - додав він.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад