DataLife Engine > Новини України / Війна з Росією > На Івано-Франківщині рятувальники загасили велику пожежу на об'єкті критичної інфраструктури

На Івано-Франківщині рятувальники загасили велику пожежу на об'єкті критичної інфраструктури


Рятувальники ліквідували пожежу на одному з об’єктів критичної інфраструктури, що виникла внаслідок влучання ворожих цілей.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України в Івано-Франківській.

{reklama}

22 березня о 03:40 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на одному із об’єктів критичної інфраструктури області.

До місця виклику було направлено сили та засоби за 5 рангом виклику, а також розгорнуто пересувний Пункт управління.

Площа займання на 8 осередках складала близько 900 мкв. О 08:48 пожежу було локалізовано, а о 10:06 - ліквідовано.

За попередньою інформацією, на місці події травмовано 2 осіб.

До ліквідації пожежі було залучено 169 чоловік особового складу та 56 одиниць техніки, та пересувний Пункт управління ГУ ДСНС в області.

















Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад