DataLife Engine > Новини України / новини > У Криму з берегів вийшло одразу три річки: затоплює міста

У Криму з берегів вийшло одразу три річки: затоплює міста



Окупований Крим продовжує страждати від наслідків затяжної негоди. Через рясні опади на півострові вийшли із берегів 3 річки – Бельбек, Коккозка та Бага.

Про це повідомляє 24 канал.

{reklama}

Окупаційна влада повідомила, що понад 50 приватних будинків у Бахчисарайському районі Криму, затоплені. Наразі триває евакуацію тамтешніх місцевих мешканців.

За даними управління з гідрометеорології, у другій половині доби 4 липня у річці Бельбек очікується підвищення рівнів води на 2 – 3 метри.
Є загроза підтоплення будинків й у Зеленівському і Голубинському поселеннях, яким протікає Бельбек та ще одна річка – Коккозка.

Непроста ситуація й у Байдарській долині біля Севастополя. Вода принесла з собою багато сміття, внаслідок цього рух між селами Джерельне та Передове заблокований.

Дощ призвів до нових локальних підтоплень в окупованій Ялті.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад