DataLife Engine > Новини України / новини > В Івано-Франківську з’явиться вулиця імені американського сенатора Джона Маккейна

В Івано-Франківську з’явиться вулиця імені американського сенатора Джона Маккейна

В Івано-Франківську з’явиться вулиця імені американського сенатора Джона Маккейна

Одну з вулиць Івано-Франківська перейменують іменем американського сенатора Джона Маккейна. Наразі у мерії визначаються, яка з вулиць змінить назву. Відповідне доручення дав міський голова Руслан Марцінків.

Про це повідомляє місцевий сайт "Галка" з посиланням на мерію Івано-Франківська.

За словами очільника міста, постать Джона Маккейна – непересічна для України. Адже сенатор неодноразово виступав з підтримкою українців та нещадно критикував режим Путіна.

"Насправді, ми часто закликали Європу та світ висловитися щодо захисту та підтримки України, як під час Революції Гідності, так і в умовах відкритої війни. І одним з тих, хто таки відкрито висловлював цю підтримку, а не просто стурбованість, був саме Джон Маккейн. Прикро, що Україна вже втратила ідеологічного друга", – пояснив міський голова.

Наразі питання ще опрацьовується профільними відділами.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад