DataLife Engine > Новини України / новини > Мільярдер зі США продав бізнес заради переїзду в Україну

Мільярдер зі США продав бізнес заради переїзду в Україну

Мільярдер зі США продав бізнес заради переїзду в Україну

Американський підприємець Джон Сунг продав компанію з капіталізацією в 1,4 млрд доларів і тепер буде вести бізнес в Києві.

Про це, як повідомляє gazeta.ua він розповів в інтерв'ю MC Today.

Американський підприємець Джон Сунг продав компанію Five9 з капіталізацією в $1,4 млрд. Тепер вестиме бізнес у Києві, де йому вже вдалося зібрати команду розробників.

Разом з українським партнером він планує розвивати стартап по автоматизації продажів і маркетингу JetBridge. У Сан-Франциско у Сунга залишився великий будинок і друзі. Тепер йому доводиться жити на два міста, які знаходяться в різних частинах Землі.

"До 2015 року я заробив достатньо грошей, щоб не дивитися на цінник в будь-якому місті світу, і для мене на перше місце вийшли такі цінності, як свобода і класні люди навколо. І якщо з друзями в США у мене повний порядок, то зі свободою справи йдуть набагато гірше", - говорить Сунг.

За його словами, в Києві відмінні ресторани, смачне пиво і сніг на Різдво. Крім того, підприємець зазначив свободу і різноманітність, "яких не вистачає в Каліфорнії і Західній Європі".

"Коли я вперше потрапив в цю країну, побував у Києві, Львові та Одесі — і був вражений, наскільки вони відрізняються один від одного. Якщо тобі набридли київські затори, то ти можеш змотатися в Одесу полежати на пляжі або розслабитися на вихідних у Львові. Я завжди зупиняюся у Львові в одному і тому ж готелі і йду вечеряти в пивний театр "Правда", - зазначив Сунг.

Зараз він найняв репетитора з російської мови, а поки обходиться англійською. Незабаром планує показати нашу країну своїм друзям.

"Я хочу, щоб мої друзі повернулися в Кремнієву долину і розповіли колегам: "Ви знаєте, Джон і Міша (співзасновник JetBridge. — MC Today) возили мене по Україні, я виступив у Unit City, зустрів розумних людей — це весела країна з відмінними ресторанами. Тут немає жахливої війни і всього цього лайна, яким годують нас західні медіа", - каже Сунг.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад