DataLife Engine > Новини України / новини > У Києві поліція затримала чоловіка із гранатою із зони АТО

У Києві поліція затримала чоловіка із гранатою із зони АТО

У Києві поліція затримала чоловіка із гранатою із зони АТО

У Києві поліція затримала чоловіка з гранатою, яку привіз із зони АТО, повідомили у відділі комунікації столичної поліції у неділю, 1 жовтня.

Повідомлення про те, що чоловік має гранату, яку пішов знешкодити у безлюдне місце, надійшло від жінки до поліції Солом'янського району Києва.

Зазначається, що патрульні поліцейські помітили схожого за описом чоловіка, який під час спілкування підтвердив, що дійсно має у кишені вибуховий пристрій, який привіз із зони АТО.

Вибухотехніки та слідчо-оперативна група вилучили предмет, схожий на корпус гранати Ф-1 і запал до неї.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 КК - Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Санкція статті передбачає до 7 років позбавлення волі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад