DataLife Engine > Новини України / новини / економіка, бізнес > Гройсман пропонує скасувати мораторій на перевірки "харчових" підприємств

Гройсман пропонує скасувати мораторій на перевірки "харчових" підприємств

Гройсман пропонує скасувати мораторій на перевірки "харчових" підприємств

Уряд має намір дозволити контролюючим органам проводити перевірки підприємств в сфері продовольства, що буде сприяти підвищенню якості українських продуктів харчування

Про це повідомив прем’єр - міністр В. Гройсман під час останнього засідання уряду.

"Сьогодні ми ухвалимо рішення і дамо право контролюючим органам перевіряти такі об’єкти, особливо там, де діти, люди похилого віку. У нас немає самоцілі когось штрафувати, але у нас є мета примусити кожного думати своєю головою про те, як забезпечити достойний рівень безпеки.

Це буде стосуватися, в тому числі питань продовольчої безпеки. Ми також дозволимо перевіряти там, де є проблеми з продовольством, щоб українці перебували у якісних умовах і в кінці кінців отримали безпечне харчування в країні", - сказав він.

Гройсман добавив, що контроль таких об’єктів буде здійснюватися в інтересах українських громадян. "Цю розхлябаність потрібно припинити. Не так все просто, але це системна робота, яку ми починаємо і доведемо до ситемного завершення" - зазначив перм’єр.

Нагадаємо, у серпні 2014 року Кабмін ввів мораторій на перевірки всіх суб’єктів господарювання, крім фіскальних перевірок.



Повернутися назад