DataLife Engine > Новини України / новини / політика, влада > Президент про парад: Хрещатиком йшли наші союзники

Президент про парад: Хрещатиком йшли наші союзники

Президент про парад: Хрещатиком йшли наші союзники

Головною ідеєю параду до святкування Дня Незалежності України було те, щоб центром Києва пліч-о-пліч з нашими солдатами йшли наші союзники.

Про це Президент України Петро Порошенко повідомив на урочистому зібранні з нагоди 50-ти річчя Світового конгресу українців.

"Ідея цього Параду, цього року була чітка і зрозуміла. Ми не просто продемонстрували сильну, новонароджену українську армію, українських героїв, добре навчених, добре одягнутих, добре озброєних і патріотичних. Але ідеями цього параду, було, щоби вперше, в історії України Майданом Незалежності, Хрещатиком йшли наші союзники, партнери, які підтримують Україну зараз, в боротьбі з російською агресією," - повідомив Порошенко.

Він наголосив, що це ніколи не було так важливо і так символічно.

"Підрозділи ЗС США, Великої Британії, європейських країн, членів НАТО, Молдови, Грузії пліч опліч з українськими захисниками йшли Хрещатиком і Майданом Незалежності символізуючи єдність України з усім світом," - додав Президент.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад