DataLife Engine > Новини України / новини > Внаслідок ДТП на Київщині загинула 3-річна дитина

Внаслідок ДТП на Київщині загинула 3-річна дитина

Внаслідок ДТП на Київщині загинула 3-річна дитина

Біля м.Буча на Київщині нетверезий водій автомобіля "ВАЗ" виїхав на зустрічну смугу та зіткнувся з "Renault Kangoo", в якому перебувала подружня пара з трьома дітьми.

Внаслідок пригоди 3-річна дівчинка отримала несумісні з життям травми. Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції Київської області, передає УНН.

Нетверезий водій "ВАЗу" намагався обігнати вантажівку, виїхавши на зустрічну смугу, внаслідок чого і сталася ДТП. У автіці перебувала подружня пара з Житомирщини разом із дітьми, дівчатками 3, 6 та 15 років.

"Всі учасники ДТП отримали тілесні ушкодження різних ступенів тяжкості. Наразі їм надається медична допомога. Нажаль, найменша дівчинка отримала несумісні з життям тілесні ушкодження", - йдеться у повідомленні.

На місце події одразу ж прибули поліцейські. Встановлено, що водій “ВАЗу” перебував у нетверезому стані. Драгер виявив у нього 2,8 проміле алкоголю.
Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група поліції. Призначені відповідні експертизи.

Водія "ВАзу" затримано у порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України. Слідчими відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, якщо вони спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram



Повернутися назад