DataLife Engine > Новини України / новини > В Одесі активісти облили фарбою меморіальну дошку Жукову

В Одесі активісти облили фарбою меморіальну дошку Жукову

В Одесі активісти облили фарбою меморіальну дошку Жукову

В Одесі у п'ятницю, 28 квітня, активісти Ради громадської безпеки облили червоною фарбою меморіальну дошку радянському воєначальнику Георгію Жукову на стіні будівлі військкомату.

Як передає Думська, інцидент стався на розі Канатної і Пироговської вулиць, при цьому караул цей акт вандалізму проігнорував або не помітив.

За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Нагадаємо, що 28 квітня Приморський районний суд Одеси визнав незаконним і скасував рішення Одеської міської ради про повернення старих радянських назв вулиць та провулків міста.

Напередодні Одеська міська рада повернула назви частини вулиць, які перейменував екс-голова обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі.

Підписуйтесь на новини "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook



Повернутися назад