Хресна хода: на Володимирській гірці у Києві зібралося від 8 до 10 тисяч віруючих
На Володимирській гірці у Києві за різними даними зібралося від 8 до 10 тисяч віруючих і учасників хресної ходи Української православної церкви Московського патріархату в очікуванні молебню з нагоди Дня хрещення Русі.
Як агентству Інтерфакс-Україна повідомили у Національній поліції Києва, зараз на Володимирській гірці знаходиться до 8 тисяч учасників хресного ходу.
"На даний час на Володимирській гірці близько 7-8 тис. осіб", - повідомили у прес-службі столичної поліції.
При цьому у київському главку зазначили, що поки складно підрахувати точну кількість людей, що прийшли на молебень, оскільки віруючі продовжують підходити до місця проведення заходу.
У свою чергу, голова Національної поліції м. Києва Андрій Крищенко в ефірі телеканалу 112.Україна повідомив, що на Володимирській гірці знаходяться вже 10 тисяч віруючих.
"Люди постійно прибувають. Вже 10 тис. осіб на Володимирській гірці зібралося. Додатково ніяких заходів ми не застосовуємо. Того, що проводиться, досить... Правоохоронців до 6 тис., як і було", - заявив Крищенко.
На даний час, за інформацією поліції, серйозних інцидентів не зафіксовано.
Раніше повідомлялося, що біля Києво-Печерської лаври у Києві, куди очікується прибуття віруючих, посилені заходи безпеки.
З самого ранку на Хрещатику і низці центральних вулиць міста встановили рамки з металошукачами для забезпечення безпеки під час хресної ходи.
Хресна хода За мир в Україні, організована УПЦ Московського патріархату, стартувала 3 липня зі Святогірської лаври на Донеччині, а 9 липня - з Почаївської лаври, що у Тернопільській області. Його учасники прибули до Києва 27 липня.
Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Повернутися назад