DataLife Engine > Новини України / Новини світу / новини > Новий український уряд повинен боротися з корупцією і проводити реформи, - США

Новий український уряд повинен боротися з корупцією і проводити реформи, - США

Новий український уряд повинен боротися з корупцією і проводити реформи, - США

Будь-який новосформований український уряд повинен боротися з корупцією і співпрацювати з Міжнародним валютним фондом для подальшого проведення реформ.

З такою заявою у вівторок, 12 квітня, виступив представник міністерства фінансів США під час прес-конференції, передає DW.

За його словами, протягом останніх півтора років в Україні досягнуто "значного прогресу" у втіленні програми Міжнародного валютного фонду, незважаючи на непрості обставини.

"Вкрай важливо, щоб прогрес тривав і надалі, щоб МВФ та Україна тісно співпрацювали, а Україна здійснювала кроки для подальшого викорінення корупції та втілення структурних реформ. Слід також вживати заходів для стабілізації макроекономічної ситуації", - заявив представник американського мінфіну.

"Українська правда"

Приєднуйтесь до "МБ" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook



Повернутися назад