DataLife Engine > Новини України / новини / Події на Сході України > Ватажок бойовиків "ЛНР" заявив, що Савченко керувала "Айдаром"

Ватажок бойовиків "ЛНР" заявив, що Савченко керувала "Айдаром"

Ватажок бойовиків "ЛНР" заявив, що Савченко керувала "Айдаром"

Ватажок самопроголошеної "Луганської народної республіки" Ігор Плотницький дасть свідчення у справі української льотчиці та народного депутата Надії Савченко наступного тижня.

Про це глава "ЛНР" розповів в інтерв'ю газеті "Комсомольская правда".

"Насправді, наступного тижня я буду в суді", - заявив Плотницький.

Разом з тим, відповідаючи на питання про те, чи правда, що бойовики напали на "Айдар" і викрали Савченко, Плотницький зазначив, що українська льотчиця керувала батальйоном "Айдар".

"Це був перший бій на "Металісті", коли вони рвалися до Луганська. Вона керувала тоді підрозділом "Айдар". Хоча фактично і була керівником підрозділу, але вона мала дуже великий вплив, вагу. І її слухалися", - заявив ватажок "ЛНР".

Раніше адвокат Марк Фейгін повідомив, що захист розраховує на появу Плотницького сьогодні, 12 листопада.

"Завтра на суді у Донецьку можуть допитати експертів і можливо самого соковитого свідка, нашого улюбленця. Ну, чекаємо", - написав Фейгін.

Нагадаємо, Надію Савченко влітку 2014 року викрали терористи на Донбасі і перевезли до РФ. В РФ її звинуватили в причетності до загибелі російських журналістів. Однак, за даними захисту, вона не могла бути причетною до загибелі журналістів, оскільки потрапила в полон ще до їх смерті.

В обвинувальному висновку у кримінальній справі проти Савченко мова йде про звинувачення у замаху на вбивство і вбивство, а також у незаконному перетині кордону.

За деякими даними, Плотницький був учасником викрадення льотчиці.



Повернутися назад