На Донеччині залишаються близько 327 тисяч цивільних

Новини України
1 171
0

В Донецькій області наразі залишається близько 327 тисяч цивільного населення, обов’язкова евакуація у регіоні триває.

Про це на онлайн-брифінгу повідомив начальник відділу оперативно-чергової служби, зв'язку, оповіщення та інформування населення Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОВА Дмитро Петлін, передає Укрінформу.



"Евакуація триває. І станом на сьогодні у нас від початку проведення заходів евакуйовані більш як 1 мільйон 170 тисяч осіб цивільного населення, із них понад 187 тисяч дітей та близько 46 тисяч осіб з інвалідністю. Станом на вчора, на вечір, після заходів з евакуації і самостійного виїзду у нас залишаються на території області близько 327 тисяч осіб цивільного населення", - зазначив Петлін.

Він нагадав, що на підконтрольній Україні території Донецької області із 2 серпня 2022 року, згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів № 679, триває обов’язкова евакуація цивільного населення.

Як повідомлялося, Донеччина перебуває під постійними обстрілами російських військ, майже щодня ворог убиває та травмує цивільних жителів, руйнує будинки, підприємства, енергетичні, газові та інші інфраструктурні об’єкти. Донецька область має найбільшу протяжність лінії фронту - близько 300 кілометрів.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Міланка осиротіла: у селі під Чернівцями поховали жорстоко вбиту 21-річну жінку — відео
1 199 668
Завтра на Буковині поховають 21-річну жінку, яку жорстоко вбив свекор і закопав на городі
1 027 152
Це горе для обох родин: дружина підозрюваного у вбивстві 21-річної жінки розповіла про подробиці трагедії
119 639
У Чернівцях біля автостанції збудують супермаркет
84 486
Поліція розшукала 17-річного хлопця, який зник безвісти
57 583
Абрикоси підмерзли, а цвітіння затрималося: як заморозки вплинули на фруктові сади на Буковині
40 884
Чернівці 100 років тому: оживили старі фото міста - відео
35 313
Поліція показала, як на Буковині шукають зниклого 17-річного хлопця – відео
29 105
У Чернівцях подружжя виховало 25 дітей: як живе їхній дитячий будинок сімейного типу - відео МБ
22 525
Знову гірка втрата: на Буковині проведуть в останню дорогу медика Ігоря Кумку
20 161