Нафтогаз ввів нові тарифи на опалювальний сезон: ціни та умови

Новини України / новини
3 605
0

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" ввела новий тарифний план на опалювальний сезон. З 9 серпня для побутових клієнтів діє план "Комфортний сезон".

Про це повідомляє прес-служба компанії.



Як наголошується в повідомленні, особливостями тарифу є необхідність платити за газ рівномірними частинами щомісяця.

Ціна на газ в тарифному плані "комфортний сезон" зафіксована на рівні чинного річного тарифу - 7,96 грн/куб.м з ПДВ без вартості розподілу (доставки).

Загальна сума до оплати в новому тарифному плані визначається при підключенні клієнта - відповідно до обсягу газу, який жителі конкретного домогосподарства в середньому споживають протягом опалювального сезону (в період з жовтня і до кінця квітня). Протягом семи місяців клієнт сплачує рівномірними частинами, а саме-1/7 від вартості зарезервованого обсягу газу.

Необхідний обсяг газу в опалювальний сезон розраховується враховуючи Історичні дані про використання газу конкретним клієнтом і відповідно до його типу споживання, серед яких: тип "приготування їжі" (50 - 200 куб.м газу на місяць), тип "приготування їжі та підігрів води" (150 - 500 куб. м газу на місяць), а також тип "опалення" (800 - 20000 куб. м газу на місяць).

Щомісячну оплату за газ потрібно зробити не пізніше 15-го числа.

Тарифний план "Комфортний сезон" діє протягом опалювального сезону - 7 повних місяців: з 1 жовтня і до 30 Квітня. Перехід на нову тарифну пропозицію можливий за умови відсутності заборгованості у клієнта. У будь-який період клієнт за бажанням може змінити тарифний план "Комфортний сезон", вибравши іншу доступну пропозицію від ДК "Нафтогаз України".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

Війська РФ за ніч і ранок 44 рази обстрілювали прикордоння Сумщини, є поранений
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
Пенсії, виплати ВПО, субсидії, тарифи: що зміниться з 1 квітня
У Міноборони створили управління космічної політики
Як виглядала Резиденція митрополитів майже століття тому – фото
Кліщі навіть на метр до вас не підповзуть: ось що потрібно зробити перед виходом на вулицю
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
Хвороби та військова служба: хто може отримати звільнення від мобілізації

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм