DataLife Engine > --- > Ігрових залів біля шкіл і в барах не буде

Ігрових залів біля шкіл і в барах не буде

Чернівецький міськвиконком упорядкував розміщення об’єктів грального бізнесу. Відповідне положення він затвердив на засіданні 18 липня.
Згідно з документом суб’єкти підприємництва зобов’язані за два місяці впорядкувати розміщення об’єктів грального бізнесу.
Об’єкти грального бізнесу повинні мати окремі зали очікування для неповнолітніх осіб до 18 років, яким законом заборонено відвідувати зали ігрових автоматів. У цих залах обов’язково повинні бути гардероб і вбиральня. Зали мають бути закриті для огляду зовні.
Цілодобовий або продовжений режим роботи дозволяється лише тим залам ігрових автоматів, які розміщені поза межами житлових будинків, обладнані автостоянками і мають охорону.
За використання торговельного місця на ринку для організації грального бізнесу з підприємців справляється ринковий збір.
В об’єктах торгівлі, ресторанах ігрові автомати типу "кран-машина" (автомат, де на виграш гравець отримує іграшки, цукерки, і гра на якому азартною не вважається) встановлюють у місцях, визначених проектом об’єкта.
За словами заступника директора департаменту економіки міської ради Євгена Крамаренка, упорядкувати роботу залів ігрових автоматів у двомісячний термін мають ті підприємці, які встановили їх законно. Ті ж, хто встановив ігрові автомати незаконно, повинні їх демонтувати.
Валерій Павлович, директор Чернівецької філії компанії "Ройал"-ЛТД, яка займається гральним бізнесом, вважає, що міськвиконком мав би, насамперед, спрямувати зусилля на боротьбу з тими структурами, які встановили у місті ігрові автомати, не маючи відповідних ліцензій на цей вид діяльності.
Водночас суб’єкти грального бізнесу, що входять до Української асоціації діячів грального бізнесу, мають намір у суді оскаржити порядок розміщення об’єктів грального бізнесу в Чернівцях як незаконний. Про це йдеться у листі асоціації на адресу міськвиконкому. На думку асоціації, необхідність отримання дозволів на розміщення об’єктів грального бізнесу не передбачена жодним нормативно-правовим актом. Асоціація вважає, що у міськвиконкому відсутні необхідні повноваження для регулювання питань розміщення об’єктів грального бізнесу.


до теми
Де заборонено розміщувати зали ігрових автоматів
- поза приміщеннями і спорудами;
- у житлових будинках;
- у дитячих, медичних, навчальних закладах;
- культових спорудах;
- банківських установах;
- бібліотеках, музеях, виставкових галереях;
- у житлових і виробничих приміщеннях;
- приміщеннях органів влади і місцевого самоврядування;
- на території історичних ареалів;
- в об’єктах культурної спадщини;
- на зупинках громадського транспорту;
- поруч з пунктами продажу підакцизних товарів.




Повернутися назад