DataLife Engine > --- > Збут продукції фермерів покращить розфасовування

Збут продукції фермерів покращить розфасовування

– У передових країнах вже жоден виробник не уявляє прилавка без фасованої продукції, – каже керівник приватного підприємства "Ай К’ю" Микола ЦИБУЛЯНКО. – Йдеться не лише про те, що продукція, "вбрана" у відповідну упаковку, краще зберігається, але й краще продається.
За словами Миколи Цибулянка, послугами його підприємства нині користуються майже дві сотні товаровиробників. Адже тут можна замовити дизайн пакування та реклами, штрих-коди, придбати сучасні пакувальні матеріали та замовити упаковку з якісно надрукованим малюнком, придбати готове або замовити сучасне пакувальне обладнання для дозування, фасування та пакування різних видів продукції в пакети, плівку та сітку. Фірма також співпрацює з деякими банками щодо продажу обладнання в кредит. На підприємстві є конструктори, які самі проектують і виготовляють спеціальні автомати та обладнання для виробничого та пакувального бізнесу.
– Нещодавно до нас навідався клієнт з Одеської області, який має можливість щодоби заготовляти 100-150 літрів козячого молока, – продовжує пан Микола. – Як транспортувати його, щоби не зіпсувався? Зараз ми працюємо над виконанням цього замовлення.
На ринку упаковування фірма "Ай К’ю" працює вже десять років. Тому споживчий ринок регіону знає добре. Скажімо, один з приватних підприємців Новоселиччини задумав продавати фасоване соняшникове насіння. Фахівці підприємства спочатку встановили йому простий апарат. Нині цей виробник вже має автоматичне обладнання. А для заводу "Екосир" спеціалісти фірми придумали такий скотч, який на морозі не згортається, що раніше траплялося. Тісно співпрацює з фасувальниками й фірма "Бабусин гостинець", яка торгує варениками та пельменями, а також птахофабрика з Тарасівців Новоселицького району. "Ай К’ю" реалізовує тільки сертифіковану продукцію, з ПДВ, чого немає на Калинівському ринку. А ще її спеціалісти за бажання замовника можуть працювати весь день у зручний для останнього час.
Фасувати можна все – від ягід до сіна і дров, – каже М. Цибулянко. – Нині ми, скажімо, розробляємо фасувальний апарат для картоплі, буряків, помідорів деяких сортів, цибулі й цитрусових. Тобто робимо все для того, щоби сільський виробник на ринку виглядав зі своєю продукцією цивілізовано. (В. Гірський)



Повернутися назад