DataLife Engine > --- > До 600-ліття знесуть всі аварійні дерева

До 600-ліття знесуть всі аварійні дерева

На початку вулиці Чапаєва днями зрубали стару тополю заввишки 30 метрів. На очах кореспондента "МБ" цю роботу виконала бригада зі знесення дерев тресту зеленого господарства та протизсувних робіт.
– Робота ця надзвичайно складна і небезпечна, – каже майстер бригади Олександр РОМАН. – Нам довелося зрубувати вже чимало таких високих дерев. Наприклад, на розі вулиць Руської і Фастівської. Часто заважають роботі транспорт і електролінії. До 600-ліття Чернівців бригада повинна знести всі аварійні дерева в місті. Найбільше їх на вулицях Лесі Українки, Комарова, Червоноармійській, проспекті Незалежності. Дуже важко зрізати тополі, бо вони виростають до 40-50 метрів.У нас навіть такої вишки немає, доводиться позичати в пожежників. Високі й акації, до того ж – колючі.
Наші працівники щороку проходять медогляд, здають екзамен з техніки безпеки, отримують спеціальний дозвіл на виконання робіт. Працюють у нас здебільшого сільські мешканці, з міста не дуже хочуть лазити по деревах. У бригаді є також три жінки з Герцаївського району.



Повернутися назад