DataLife Engine > --- > КОРОТКО

КОРОТКО

У столиці знесуть хрущовки
Найближчим часом у Києві буде оголошено тендер на реконструкцію 10-ти житлових кварталів. Планується, що спочатку забудовники здійснюватимуть реконструкцію за власні кошти, хоча очікується також допомога з держбюджету.
Кілька будівельних компаній уже зацікавилися пропозицією. За приблизними підрахунками, реконструкція лише одного кварталу хрущовок обійдеться приблизно у 600 мільйонів гривень. (І. Довгань)


Уряд хоче забезпечити дешеві житлові кредити
Уряд готовий створити систему забезпечення українців доступним житлом через створення спеціальної іпотечної установи. Як заявила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, йдеться про кредити, які видаватимуться на 25-30 років під 4-6% річних.
Прем’єр вважає, що знайти дешеві гроші для кредитів цілком реально. Під дію програми потраплятимуть сім’ї, які мають невеликі постійні доходи, але не в змозі придбати житло за комерційною ціною. (І. Довгань)




Повернутися назад