«На Заході України з пальця сміятися не будуть»

– Ми почали тур з улюблених міст, – каже Сергій Стахов. – Перший концерт відбувся у Львові, другий – у Хмельницькому, третій – у Чернівцях. Усього у турі 15 міст.
"Дядя Жора" запевнив, що "на горіхи" від політиків, про яких вони жартують, не доводилося.
– Ми сподіваємося, що політики мають почуття гумору. Щосуботи у розважальному комплексі "Арена" відбуваються вечірки з новою програмою, на яких присутні відомі політики. Гумор "Comedy" – інтерактив із залом: 80% – заготовка, а 20 % – імпровізація.
– Коли "Comedy club" черговий раз жартував про Черновецького, Леонід Михайлович виявив бажання подивитися. Коли прийшов і побачив виступ, зрозумів, що ніхто не намагається його принизити. Наше завдання – показати своє бачення певного процесу чи висловити ставлення до певної людини. Якщо ми показуємо, що Янукович поводить себе неправильно, це не означає, що завтра він так вчинить. Це просто форма абсурду, – каже Сергій "Лось".
– Люди приходять на "Comedy club", знаючи, що їх будуть підколювати. Вони насправді хочуть цього, – запевняє Вадим.
Хлопці кажуть, що на заході України гумор – більш витончений.
– Тут з пальця сміятися не прийнято, – продовжує Сергій. – На Сході інтелектуальний гумор сприймають по-іншому. Там краще сприймають авторські виступи. Ми не намагаємося адаптувати гумор під місто – він від самого початку адаптований для всіх. Номер про Ющенка, Тимошенко і Януковича буде адекватно "заходити" і у Львові, і в Донецьку.
Про використання ненормативної лексики у виступах "Дядя Жора" каже:
– Учасники "Comedy" – колишні кавеенники і з гумором мали справу. Проте у "Comedy" можна дозволити собі більше, ніж у КВН.
– Ми не "смітимо" ненормативною лексикою. Вона дозволена у цьому жанрі лише заради фрази "Із пісні слів не викинеш". Не тому, що за це платять, а тому що, коли я скажу інше слово, глядач зрозуміє, що тут ми "недотягнули". Якби дружина "заїхала" вам сковорідкою по голові, ви б не сказали: "Ой-ой-ой, як боляче!". Ви висловилися б інакше, – вважає "Лось".
На запитання, що допомагає зібратися перед виходом на сцену після тривалих переїздів, хлопці жартома випалили:
"Алкоголь!", але потім виправилися.
– Відпрацьовувати по два-три виступи за день не так важко, як проїхати 200, 300 чи 500 кілометрів до місця виступу. Краще п’ять годин підряд виступати, – каже Вадим.
– Ми коньяк п’ємо перед виступом для голосових зв’язок, – розповідає Сергій. – Або коли розігрітим вибігаєш із залу і поспішаєш в аеропорт чи на залізничний вокзал, треба випити декілька грамів коньяку, аби не застудитися. Адже здоров’я, зовнішній вигляд та мізки – найцінніше, що ми маємо.
Повернутися назад