DataLife Engine > --- > Успішні жінки Буковини – на арт-портретах

Успішні жінки Буковини – на арт-портретах

Напередодні 8 Березня чернівецька художня арт-студія "Нак" звернулася до успішних жінок Буковини із цікавою пропозицією: зробити їхні арт-портрети, які потім буде виставлено на виставці. І не у діловому одязі та у кабінеті, а у найнесподіваніших ракурсах: наприклад, у концертному залі у бальному вбранні чи на березі моря, прикритою вишуканою тканиною. Погодилися, звичайно, не всі. Деякі ділові жінки мотивували відмову тим, що працюють керівниками, серед людей, які невідомо як оцінять портрет.

Незвичайна виставка "На крилах успіху", де представлено 25 арт-портретів наших землячок, відкрилася у приміщенні Чернівецького обласного музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської 7 березня й діятиме до 9 квітня. Абсолютно безкоштовно, з 14.00 до 17.00, можна подивитися на арт-портрети 25 буковинок, але не у власному кабінеті й у діловому одязі, а... Одне слово, цих чарівних, вродливих жінок на портретах слід побачити.

– Чому ми вибрали саме цих жінок? – розповідає директор центрального офісу художньої арт-студії "Нак" Людмила Макаренко. – Вони досягли у житті успіху. До речі, списки ми узгоджували з міською радою. Серед наших героїнь – юристи, медики, науковці, приватні підприємці. Це проректор з навчально-виховної роботи ЧНУ Тамара Марусик, юристи Наталя Благуш, Ольга Половинська, Руслана Балан, науковець Наталя Лакуста, лікар Тамара Юзько, заступник директора чернівецької філії "ПриватБанк" Ірина Мацьопа. Арт-портрети – це наше ноу-хау. Виготовлені вони на полотні, для захисту покриті двома шарами художнього лаку. Застосовуємо спеціальний матеріал, а тому гарантія для картини – 100 років. Звичайно, що подаємо людину ще кращою, ніж у житті – у цьому полягає завдання митця. Спочатку робимо фотосесію із 100-150 фотографій, а потім фахівці промальовують заново кожну деталь обличчя. Але головне – зрозуміти людину, знайти в ній "родзинку".

Багато жінок нам дякували після відкриття виставки. Наприклад, Ірина Мацьопа – за те, що вона подивилася на себе з іншого боку. Адже вона керівник, ділова жінка, а на картині ми відкриваємо її як матір, жінку, кохану дружину. Пані Ірина прийшла до нас із готовим образом – саме такою вона себе бачила на картині. Навіть тканину принесла.

Також у арт-студії "Нак" розповіли, що після закриття виставки героїні зможуть забрати свої арт-портрети додому. Буде що показати років за сто: "Наша бабуся танцює полонез"...



Повернутися назад