DataLife Engine > --- > На день народження – десять голубів

На день народження – десять голубів

Учора наймолодшій зірці української естради виповнилося десять років. Ще задовго до дня народження батьки Аліни гадали, де ж влаштували доньці свято – у Києві, де Аліна живе вже два роки, чи все ж у рідних Чернівцях. Врешті-решт обрали Київ. З нагоди такого свята мама й тато зробили Аліні подарунок – розкішний євроремонт у столичній квартирі. Найбажанішими гостями на святі були Ірина Білик із сином, Гарик Кричевський з донькою та 9-річна донька Івана Плюща Домініка, яка завітала з мамою.

Коли всі друзі співачки зійшлися, Аліна випустила з вікон квартири десять голубів. А наприкінці дня народження з Аліниного дому полетіли повітряні кульки. Незадовго до свого 10-річчя Аліна Гросу зняла кліп на пісню "На девятнадцатом этаже", яку для неї написала Ірина Білик. У відеороботі у дівчинки вже трохи змінений імідж, і вперше у житті вона взула туфлі на підборах.

Наприкінці тижня маленька співачка повернеться до Чернівців, де продовжить святкувати день народження вже тільки у колі рідних.



Повернутися назад