DataLife Engine > новини > Україну хочуть виключити з асоціації повітряного транспорту

Україну хочуть виключити з асоціації повітряного транспорту

Міжнародна асоціація повітряного транспорту (IATA) звернулася до Євроконтролю з рекомендацією виключити Україну з цієї організації.

IATA пішла на цей крок після того, як всупереч вимогам асоціації країна значно підвищила аеронавігаційні ставки, – пише КоммерсантЪ-Украина.

Скандал може негативно позначитися на ході переговорів з ЄС про приєднання України до договору "Про відкрите небо", – вважають експерти.

IATA рекомендувала Європейській організації з безпеки польотів (Євроконтроль) виключити Україну зі свого списку країн-учасників через необґрунтоване підвищення ставок за аеронавігаційне обслуговування в цьому році. Відповідний лист IATA датовано 3 вересня, повідомив учора генеральний секретар Асоціації європейських авіакомпаній (AEA) Ульріх Шульт-Штратхаус в ході візиту в Україну.

Під час червневого візиту до України гендиректор IATA Джованні Бісіньяні говорив міністру транспорту і зв’язку Костянтину Єфименку про необхідність знизити вартість аеронавігаційних послуг.



Повернутися назад