DataLife Engine > новини / Новини України / Війна з Росією > Українські військові просунулися ще на 1,5 км у районі Роботиного

Українські військові просунулися ще на 1,5 км у районі Роботиного


Українські військові продовжують просуватися на Мелітопольському напрямку. ЗСУ вдалося звільнити ще 1,5 квадратні кілометри території.

Про це повідомляє речник об'єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун в ефірі телемарафону, пише РБК-Україна.

{reklama}

"Ми продовжуємо невеликі просування у районі Роботиного. Звільнено ще близько 1,5 кілометра квадратних нашої української території", - сказав він.



При цьому українські військові стримують атаки ворога у Донецькій області, зокрема на Мар'їнському напрямку.

Читайте також: ЗСУ ліквідували ще майже 500 окупантів й десяток танків: Генштаб оновив втрати РФ

"А у районі Мар’їнки українські військові відбили близько 15 спроб атак ворога. Окупанти не полишають спроб взяти ті руїни, які раніше були містом Мар'їнка", - зазначив речник.

За його словами, окупанти продовжують використовувати тактику "м'ясних штурмів", щоб відбити втрачені позиції або ж прорвати оборону ЗСУ. Штупун додав, що загальні втрати ворога за добу на Таврійському напрямку склали 226 осіб, у полон здалися 5 окупантів.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад