DataLife Engine > новини / Новини України / Новини світу / Війна з Росією > Глава МЗС Німеччини розчарована слабким ефектом санкцій проти Росії

Глава МЗС Німеччини розчарована слабким ефектом санкцій проти Росії


Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок висловила розчарування щодо недостатньої ефективності економічних санкцій проти Росії.

Про це повідомляє DW з посиланням на слова Бербок, що цитуються у книзі журналіста Штефана Ламбі "Надзвичайна ситуація. Управління під час війни",

{reklama}

За її словами, "економічні санкції повинні мати економічний ефект, але це не так" у випадку з Росією, адже "логіка демократичних країн не діє в автократичних країнах".

"Ми виявили, що за допомогою раціональних рішень, раціональних заходів, які узгоджують між собою цивілізовані уряди, цю війну завершити не вдасться", - наголосила Бербок.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад