DataLife Engine > новини / Новини Чернівців / Війна з Росією > З прапорами, квітами та навколішки: Буковина зустріла загиблого Героя Андрія Бабінського

З прапорами, квітами та навколішки: Буковина зустріла загиблого Героя Андрія Бабінського


Сьогодні, 10 серпня, Сокирянщина зустріла полеглого захисника України, старшого солдата Андрія Бабінського.

Про це повідомляє Сокирянська міська рада, пише molbuk.ua

{reklama}

"На рідну сокирянську землю доставили тіло полеглого захисника України Андрія Бабінського. З безмежною вдячністю та глибокою скорботою, з живими квітами та прапорами, стоячи навколішки, жителі громади зустрічали траурну колону вздовж автошляхів краю.

Молодий, хоробрий та цілеспрямований Андрій Бабінський віддав життя за кожного з нас… Схиляємо голови, вшановуючи пам'ять вірного сина України! Доземний уклін та вічна шана!" - йдеться у дописі.

Вічна пам'ять і слава Герою!



Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад