Нетехнічні спеціальності в ІТ*
* На правах реклами
Інформаційні технології швидко розвинулися в останні декілька десятиліть, і пройшовши неймовірний шлях, стали невіднятною частиною світу. Нетехнічні спеціальності в ІТ – це велика сфера, яка охоплює багато аспектів технологій. Це можуть бути й продажі, і менеджмент проєктів, а також маркетинг, дизайн, аналітика й інші різноманітні напрямки. Сучасне середовище IT вимагає велику кількість навичок, потрібних для реалізації багатьох нетехнічних спеціальностей.
Які існують нетехнічні спеціальності в ІТ
У сфері інформаційних технологій існує насправді безліч професій та спеціальностей. Частина з них потребують спеціальних навичок, пов’язаних з айті, а деякі зосереджуються на аналітиці або творчих підходах. Нетехнічні спеціальності в ІТ найчастіше представляють такі професії та сфери:
- Менеджер проєктів: ІТ-проєкти дуже багатогранні, а іноді занадто масштабні, тому потребують керування та правильної організації. В обов’язки входять також процеси планування, контроль. Спеціаліст даного напрямку влаштовує належну комунікацію між учасниками проєкту, а також сторонніми партнерами.
- Маркетолог: розробка стратегій, просування продукту та його позиціювання залежить саме від маркетологів. Вони завжди у курсі всіх сучасних тенденцій, які диктує світ. Але в обов’язки також входить постійний аналіз ринку, а також потреб споживачів. Маркетологи розробляють такі стратегії просування, які виводять кінцевий продукт у світ та роблять його привабливим для потенційної аудиторії.
- Бізнес-аналітик: для того, щоб будь-який бізнес мав успіх та розвиток, варто визначити основні його потреби, дослідити усі процеси та системи. Своєю чергою це дозволяє вивести IT-проєкт на новий рівень та збільшити прибутки.
- Дизайнер (UI/UX): користувачі обожнюють красиві та приємні сайти, які виконані стильно. Ця робота та заслуга належить саме дизайнерам користувацьких інтерфейсів. Спеціальність характеризується творчістю та баченням стилю.
Хто може освоїти нетехнічні спеціальності?
ITExpert пропонує кожному охочому опанувати цікаву професію! Будь-хто може навчитися цікавим, іноді простим, іноді складним умінням та створювати дивовижні проєкти в інформаційно-технологічному середовищі.
Повернутися назад