DataLife Engine > новини / Новини Чернівців > За місяць - 27 пожеж на відкритій території: рятувальники закликають буковинців не спалювати суху траву

За місяць - 27 пожеж на відкритій території: рятувальники закликають буковинців не спалювати суху траву


Минулої доби на території області вкотре трапились пожежі на відкритій території, причиною яких стала недбалість громадян.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.

{reklama}

Лише за минулий місяць на території Чернівецької області через необережне поводження з вогнем вже 27 разів сталося загорання сухої трави, чагарників та рослинності.

Рятувальники Буковини черговий раз звертаються до мешканців області з проханням не чинити злочин та не спалювати суху траву.

У спекотну погоду такі пожежі можуть швидко поширюватись і нести загрозу не лише навколишньому середовищу, а й вашому життю, здоров’ю та оселям. В свою чергу ліквідація таких пожеж потребує багато людських та матеріальних ресурсів, які вкрай необхідні нашій країні в умовах воєнного стану. Також звертаємо вашу увагу, що за спалювання трави та листя передбачена адміністративна відповідальність.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад