DataLife Engine > новини / Новини України / Війна з Росією > Французький суд відмовив Україні в екстрадиції екснардепа Жеваго – ЗМІ

Французький суд відмовив Україні в екстрадиції екснардепа Жеваго – ЗМІ



Колишнього народного депутата Костянтина Жеваго не екстрадуватимуть до України, незважаючи на запит українських правоохоронців.

Відповідне рішення 30 березня ухвалив суд французького міста Шамбері, повідомляє видання Espreso.

{reklama}

Слідча палата винесла негативний висновок про його екстрадицію після ретельного розгляду всіх матеріалів справи та з урахуванням усіх доказів та аргументів, наданих стороною захисту.

Жеваго вже відреагував на рішення, заявивши, що воно "підтверджує відсутність достатніх підстав для екстрадиції та доводить необґрунтованість висунутих звинувачень".

"Сподіваюся, що ДБР і Генпрокуратура нарешті вислухають мої аргументи і дотримуватимуться закону у подальшому розгляді цієї справи", - заявив екснардеп.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад