DataLife Engine > новини / Новини України / Війна з Росією > Естонія очікує, що країни ЄС погодять спільну закупівлю боєприпасів для України

Естонія очікує, що країни ЄС погодять спільну закупівлю боєприпасів для України



Країни Євросоюзу вже у середу, 8 березня, ймовірно, досягнуть політичного консенсусу щодо спільної закупівлі боєприпасів для України.

Про це повідомляє Reuters.

{reklama}

За його словами, спільна закупівля боєприпасів стане одним із ключових питань зустрічі міністрів оборони країн Євросоюзу 8 березня.

Він зазначив, що хоча й очікує на політичний консенсус щодо закупівлі боєприпасів, кілька ключових питань залишаються предметом обговорень. Одне з них - це спосіб спільних закупівель.

Певкур вважає, що країни Євросоюзу не можуть покладатись у цьому питанні на кошти, які вже були виділені на військову допомогу Україні.

"Нам потрібен чіткий консенсус, що на цю ініціативу мають бути виділені нові гроші", - наголосив міністр.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад