DataLife Engine > новини / Новини України / Війна з Росією > 3 тисячі неякісних бронежилетів за 100 млн: в СБУ підтвердили підозру ексчиновнику Міноборони

3 тисячі неякісних бронежилетів за 100 млн: в СБУ підтвердили підозру ексчиновнику Міноборони


Правоохоронці викрили колишнього голову Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони Богдана Хмельницького на розтраті державних коштів.

Про це повідомляє СБУ.

{reklama}

"За матеріалами слідства, цей посадовець закупив для ЗСУ майже 3 тис. бронежилетів на понад 100 млн грн. Втім, за даними декількох незалежних експертиз, дані вироби не відповідають вимогам IV класу бронежилетів і не можуть належним чином захистити українських воїнів", – йдеться у повідомленні.

Партію бронежилетів відкликали на склади Міноборони, а Хмельницькому повідомили про підозру за трьома статтями:

ч. 1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та інших військових формувань);

ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна чи заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем);

ч. 2 ст. 28 (вчинення кримінального правопорушення групою осіб).

Правоохоронці також проводять слідчі дії щодо інших чиновників сектору безпеки та оборони, які можуть бути причетними до протиправної діяльності.

Нагадаємо, Богдана Хмельницького було звільнено з Міноборони на тлі скандалу із закупівлею продуктів для армії за завищеними цінами.

Сьогодні ЗМІ повідомили, що йому та ще колишньому заступнику міністра оборони повідомили про підозру.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад