DataLife Engine > новини / Новини Чернівців / спорт > Виграли путівки на Чемпіонат Європи: чернівецькі борчині стали чемпіонками України

Виграли путівки на Чемпіонат Європи: чернівецькі борчині стали чемпіонками України


Чернівецькі борчині Марія та Соломія Винник стали чемпіонками України з вільної боротьби серед жінок віком до 23 років.

Про це повідомляється на сторінці Управління молоді та спорту Чернівецької ОВА.

{reklama}

Чернівецькі борчині Марія та Соломія Винник під керівництвом тренера - Сергій Одинака здобули чемпіонське звання.

У ваговій категорії до 55 кг Марія Винник, яка повернулася на килим після піврічної перерви через операції, виграла три сутички та дійшла до фіналу, де здолала володарку Кубку світу - 2022 Альбіну Ріллю (Харків) - 7:2.

У ваговій категорії до 59 кг срібна та бронзова призерка чемпіонату світу Соломія Винник усі свої поєдинки виграла достроково.
Тепер чернівчанки змагатимуться на чемпіонаті Європі, який відбудеться у березні в Бухаресті.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад