DataLife Engine > новини / Новини України / спорт > Ще один гравець збірної України перейшов до топ-чемпіонату

Ще один гравець збірної України перейшов до топ-чемпіонату


Іспанська "Жирона" оголосила про перехід півзахисника "Динамо" Віктора Циганкова за 5 мільйонів євро та 50 % після перепродажу.

Про це повідомляється на офіційних сайтах обох клубів.

{reklama}

"Віктор Циганков перейшов до іспанської "Жирони" на умовах повноцінного трансферу. "Динамо" отримає узгоджену компенсацію у розмірі 5 мільйонів євро та 50% від можливого подальшого трансферу гравця. Чинний контракт Віктора Циганкова з "Динамо" завершувався вже влітку цього року і хоча клуб пропонував його продовжити на взаємовигідних умовах, штаб консультантів гравця попросив клуб здійснити перехід в це трансферне вікно. "Динамо" Київ бажає Віктору Циганкову успіхів у кар’єрі та сподівається на подальшу продуктивну співпрацю між нашим клубом та "Жироною", - говориться у повідомленні на сайті київського клубу.

Вказано, що гравець виступатиме за команду до кінця сезону, після чого угода буде розрахована до 2027 року.

В нинішньому сезоні у складі "Динамо" 25-річний Циганков зіграв 23 матчі, забив 9 голів та віддав 6 результативних передач. Загалом за "Динамо" Циганков провів 236 матчів у всіх турнірах, у тому числі, 64 – в єврокубках. На рахунку Віктора - 94 голи, з яких 77 - у чемпіонатах України, 4 - в національному Кубку та 13 - на міжнародній арені. Віктор також є основним гравцем збірної України.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад