DataLife Engine > новини / Новини Чернівців > «Яєць на всі гроші»: що би подарували чернівчани меру Клічуку, якому завтра 50 років

«Яєць на всі гроші»: що би подарували чернівчани меру Клічуку, якому завтра 50 років


У Чернівецького міського голови Романа Клічука завтра, 31 жовтня, - день народження. Йому виповниться 50 років. Із цієї нагоди у соцмережах влаштували жартівливе опитування чернівчан, що, на їхню думку, хотів би мер у подарунок.

Варіанти виявилися найрізноманітніші, пише molbuk.ua

{reklama}

Зокрема, місцевий блогер Адам Сковородка жартома звернувся до мера: "Романе Клічук, якщо б у вас була змога вибрати собі подарунок, ну десь в районі тищі-тищі триста гривень... Що б ви собі подарували?"

Міський голова поки що не відреагував на запитання, проте чернівчани запропонували свої версії:

"Подарункову картку "Тайстри"?"

"Зараз у Києві гарним подарунком вважається ліхтарик"

"Яєць на всі гроші"

"40 $"

"сауну", - пишуть чернівчани.

Також у тг-каналі ХЧ влаштували опитування, що громада хотіла би подарувати меру.

"Я б подарувала квитки до театру"

"Ракету або ППО"

"Самокат BOLT, це якраз супер подарунок. Можливо, після такого подарунку, наш мер зрозуміє, що треба їх заборонити, або почати курси водіїв на самокаті з поглибленням ПДР",

"Я б гроші", - коментують дописувачі.

Довідка



Роман Васильович Клічук (нар. 31 жовтня 1972, Чернівці) — український бізнесмен, політик, міський голова Чернівців з 30 листопада 2020 року.

За знаком зодіаку мер - Скорпіон. Цікаво, що для декого з виборців це стало визначальним фактором під час виборів до міськради у 2021-му році.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |



Повернутися назад