DataLife Engine > новини / Новини України / Війна з Росією > Жданов розповів, що чекає Росію за обстріли іранськими дронами

Жданов розповів, що чекає Росію за обстріли іранськими дронами



Упродовж останніх тижнів російські окупанти використовують іранські дрони-камікадзе Shahed-136 для обстрілів населених пунктів. Відповідь українців буде жорсткою та рішучою.

Про це на ютубі 24 каналу розповів військовий експерт Олег Жданов, пише 24 канал.

{reklama}

Він посилається на підприємця та власника бізнесу з виробництва безпілотників Володимира Яценка. Той обіцяє, що через певний час українські спеціалісти розроблять власні ударні дрони-камікадзе у відповідь на ірнські дрони.

Жданов зауважив – багато людей, які займаються аеророзвідкою, стверджують, що можна було б виробляти порівняно недорогі дрони-камікадзе замість коштовних ракет. Вони могли б добряче бомбити військові цілі на території Росії.

Вони кажуть, що можна було б замість дорогих і великих ракет сотнями й тисячами "кліпати" ці дрони-камікадзе, які несуть по 20-30 кілограмів вибухівки. І можна було б просто забомбити дронами аж до Уралу включно. Ми на власній шкірі вияснили, що такі дрони більш-менш ефективно долають систему ППО,
– зазначив Жданов.

Як наголошує Жданов, спеціалісти з підприємства Володимира Яценка вже ретельно вивчають іранські безпілотники. Вони буквально розібрали все запчастини, щоб зрозуміти, як дрон функціонує.

Жданов з посиланням на Яценка зазначив, що корпус іранських безпілотників розробили саме в Ірані. А-от електроні створювали під замовлення на заводі в Китаї. Крім того, там знайшли американські чіпи та інші компоненти, які Іран отримав поза ембарго зі США.

Спеціалісти сподіваються, що знімуть серійні номери з цих чіпів, а всі компоненти передадуть до відповідних спеціалістів зі США, які вже вивчатимуть, як саме Ірану вдалося обійти санкції. Жданов припускає, що американські компанії могли продавати чіпи китайським заводам. А там усе вже передавалося до Ірану.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад