DataLife Engine > новини / Новини України > Єврейський Новий рік: до Умані з'їхалися десятки тисяч хасидів

Єврейський Новий рік: до Умані з'їхалися десятки тисяч хасидів


Станом на ранок 25 вересня до Умані Черкаської області прибули понад 23 тисячі хасидів, які планують святкувати єврейський Новий рік Рош га-Шана.

Про це повідомила Об'єднана єврейська громада України.

{reklama}

В організації також запевняють, що Фонд імені Рабі Нахмана спільно з владою добре організували паломництво, а правоохоронні органи забезпечили високий рівень безпеки.

На цьогорічні святкування в Умані обласна адміністрація очікувала 10 тисяч паломників-хасидів. У минулі роки на святкування Рош га-Шана приїздили від 30 до 40 тисяч прочан-хасидів.



Нагадаємо, у серпні Служба безпеки України та Нацполіція закликали паломників цьогоріч не їхати до України на святкування Рош га-Шана в Умані, оскільки зберігається загроза ракетних обстрілів.

Зрештою для паломників в Умані підготували 21 укриття на випадок повітряних тривог. З 19 по 30 вересня у місті діятиме посилений режим безпеки, який гарантуватиме поліція, Національна гвардія, територіальна оборона, СБУ й ДСНС.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |



Повернутися назад