DataLife Engine > новини / Новини Чернівців / Війна з Росією / гаряча тема > Організатори Дня вишиванки, який започаткували у Чернівцях, випустили жіночу версію сорочки Бандери

Організатори Дня вишиванки, який започаткували у Чернівцях, випустили жіночу версію сорочки Бандери


Організатори Всесвітнього дня вишиванки випустили жіночу версію сорочки Степана Бандери. Ціна такої вишиванки - 5 000 гривень, за виручені кошти планують купити реанімобіль.

Про це йдеться на сторінці Всесвітнього дня вишиванки у Facebook, пише molbuk.ua

{reklama}

Вишиванку створено з українського льону. На сорочці машинною вишивкою відтворено орнаменти з вишиванки Степана Бандери. Техніки: коса лиштва та хрестик двома відтінками сірого.

"Друзі! Ви просили жіночу версію вишитої сорочки Степана Бандери - ми зробили. Ось вона - вишиванка "Бандерівна", яку презентує справжня бандерівка, вибухова, незламна та магнетична українка - журналістка та громадська діячка Яніна Соколова". - йдеться у повідомленні.

Як можна замовити вишиту сорочку:

1. Написати в приватні повідомлення на сторінку Всесвітнього дня вишиванки
.
2. Написати на пошту denvyshyvanky@gmail.com.

3. Написати кураторці проєкту Таїсії Паращук.

Способи фондування:

1. Картка Приватбанку ГО "Всесвітній день вишиванки" 5169330519299066 (для користувачів Приватбанку)

2. Перерахунок на банківські реквізити: ГО "Всесвітній день вишиванки" Код отримувача: 39904077 Рахунок UA213052990000026004036205522 в АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

3. PAYPAL denvyshyvanky@gmail.com з позначкою "Бандерівна".





Довідково:

Вишиту сорочку Степана Бандери відтворили цьогоріч вперше спеціально до Всесвітнього дня вишиванки. Дослідники впродовж багатьох років шукали можливість відшити її, і саме тепер, в стані повномасштабної війни, це вдалося за єдиним збереженим фото Степана Бандери у вишиванці. Команда масштабувала орнамент з фото, провела кольорокорекцію, віднайшла ідентичні орнаменти відповідного часу і регіону тощо. Над відтворенням вишиванки впродовж 4 місяців працювала велика дослідницька група з істориків, мистецтвознавців, етнографів, реконструкторів, майстрів вишивки проєкту "Вишивка в одязі видатних українців" на чолі із Тетяною Зез.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад