Що важливо знати про натільний жіночий хрестик*
* На правах реклами
Деякі люди вважають натільний хрестик банальною прикрасою. Його навіть поєднують з кулонами або зодіакальними амулетами на одному ланцюжку. Істинно віруючі християни знають – робити так ні в якому разі не можна. Це не деталь елегантного образу сучасної модниці і не трендовий аксесуар. Якщо на вашій новій знайомій є хрестик жіночий – тут немає сумнівів, що ви маєте справу з серйозною і моральною людиною. Адже хрестик – це символ віри. Але суспільство має багато забобонів щодо носіння цього предмета. Тому варто зрозуміти, як потрібно носити хрестик жінці і чоловікові, та що робити, коли ви знайшли чужий оберіг.
Як носити хрестики жінці і чоловікові
Існує міф: хрестик має бути лише золотим. Це не є правильним твердженням, адже символ обирається з будь-якого доступного матеріалу: срібла, олова, міді, навіть дерева. Цінність предмета не в його вартості. І точно не варто хизуватися дорогою і помітною прикрасою – це поганий спосіб демонструвати свої фінансові можливості. Хрестик має бути простим і лаконічним. Його не треба виставляти напоказ і носити поверх одягу – так дозволяється робити тільки священнику.
Великих відмінностей у носінні хрестика жінці і чоловікові немає. Прекрасна стать частіше вибирає оригінальні вироби, інкрустовані камінням. Головне – не носити їх заради моди. Також важливо дотримуватися певних правил, не потрібно:
- Носити чужий хрестик. Це не стосується предметів, що дісталися у спадок.
- Освячувати його самостійно. Процедуру має здійснювати лише священнослужитель.
- Знімати хрестик без виняткової потреби, адже він захищає людину саме під час носіння.
- Позбавлятися від зламаного предмета. Його необхідно відремонтувати або віднести у церкву.
Що робити, якщо знайшли хрестики жіночий або чоловічий
Існує думка – знайдений хрест не прийнято підіймати. Але це неправда. Віруючий християнин не може переступати через нього. Тому символ треба обов'язково підняти і віднести в церкву. Ймовірно, господар вже шукає його. Якщо він не знайдеться – священник сам вирішить, що зробити.
А ось носити чужий хрестик жіночий або чоловічий точно не варто. І не тому, що це накличе біду (нагадаємо, церква проти упереджень). Просто варто постаратися знайти господаря предмета, але якщо цього не сталося, одягати його все ж не варто – ніхто не знає, був хрестик освячений чи ні.
Повернутися назад