DataLife Engine > новини / Новини Чернівців / пригоди / кримінал > Виганяли, а він все повертався: на Буковині затримали білоруса, який "полюбив" Україну

Виганяли, а він все повертався: на Буковині затримали білоруса, який "полюбив" Україну


На Буковині повідомлено про підозру депортованому з України іноземцю, який незаконно перетнув державний кордон.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

{reklama}

За даними слідства, 8 липня 2022 року, 41-річний громадянин Білорусі незаконно перетнув лінію молдовсько-українського кордону. Був затриманий прикордонним патрулем на території Сокирянської ОТГ Дністровського району Чернівецької області.

Встановлено, що 6 липня 2022 року, особу примусово депортували з території України, оскільки перебував без документів, які б дозволяли йому проживати тут законно. Чоловіку заборонено в’їзд в Україну до 2035 року. Однак через день після депортації, попри заборону, він незаконно перетнув державний кордон та був викритий співробітниками Держприкордонслужби.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснюють слідчі Управління СБ України в Чернівецькій області.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад