DataLife Engine > новини / Новини України / Війна з Росією > США прокоментували відсторонення Венедиктової і Баканова

США прокоментували відсторонення Венедиктової і Баканова


Сполученим Штатам відомо про останні кадрові рішення української влади і вони будуть уважно стежити за ситуацією, але на обмін інформацією, зокрема розвідувальною, це не вплине.

Про це на брифінгу заявив представник Держдепу Нед Прайс.

{reklama}

Він зазначив, що США щодня на зв'язку з нашими українськими партнерами.

"Що стосується новин, які ми чули з Києва, то нам відомо про повідомлення і ми продовжимо ретельно стежити за ситуацією", – сказав Прайс.

Він додав, що США у своїх відносинах з Україною "вкладалися в інститути, а не конкретних осіб", тому впевнені, що зможуть налагодити контакт і з новим главою Офісу генпрокурора.

"Ми займаємо проактивну позицію щодо інформації, якою ділимося з українськими партнерами, щоб допомогти їм притягнути до відповідальності тих, хто, можливо, скоїв воєнні злочини та інші звірства... Часто йдеться не про конфіденційну інформацію", – заявив Прайс.

Представник Держдеп також сказав, що багато даних США передають Офісу генерального прокурора "на рутинній основі", вони є і у відкритих джерелах.

"Так, ми обмінюємося з нашими українськими колегами і розвідданими, і продовжимо це робити далі. Це важливий елемент нашої допомоги Україні, який допомагає їй оборонятися", – підсумував він.

Венедіктова прокоментувала своє відсторонення від виконання обов'язків генерального прокурора України. Вона зазначила, що була призначена на цю посаду вже будучи відповідальною і морально зрілою людиною, а за останні два роки всерйоз подорослішала.

Генпрокурорка наголошує, що їй є чим пишатися на займаній посаді і вона продемонструвала гарні результати роботи та об’єднала юридичну, професійну, кримінально-процесуальну світову еліту навколо проблем України в інтересах України.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |



Повернутися назад