DataLife Engine > новини / Новини України / Війна з Росією > Україна може і має провести Євробачення – Джонсон

Україна може і має провести Євробачення – Джонсон


Пісенний конкурс Євробачення наступного року має відбутися в Україні, хоча організатори пропонують перенести його до Сполученого Королівства через війну в Україні.

Як повідомляє Reuters, про це заявив глава уряду Великої Британії Борис Джонсон.

{reklama}

"Звичайно, я хотів би, щоб Євробачення провели в нашій країні, але перемогли вони, і вони заслуговують провести конкурс, я вважаю, що вони можуть і мають його провести", - сказав Джонсон.

Британський прем’єр висловив сподівання, що за рік, коли прийде час наступного конкурсу, "все буде гаразд, і українці таки його проведуть".

"Я вірю, що Київ чи будь-яке інше безпечне українське місто буде чудовим місцем, щоб провести конкурс", - сказав Джонсон.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад