DataLife Engine > новини / Новини України / Війна з Росією > У Єврокомісії ще не вирішили, чи надавати Україні статус кандидата на вступ

У Єврокомісії ще не вирішили, чи надавати Україні статус кандидата на вступ


Європейська комісія ще не вирішила, чи надавати Україні статус кандидата на вступ до Євросоюзу.

За словами речника Єврокомісії Еріка Мамера, робота над цим питанням триває, передає "Європейська правда".

{reklama}

"Я читав у пресі, що Комісія вже вирішила, але це повна неправда. Комісія вчора нічого не вирішувала. Проводилися дебати, які дозволять членам колегії єврокомісарів висловити їхні думки і погляди з цього питання, щоб підготувати рішення в п'ятницю", - сказав Мамер.

Він додав, що наразі йде стандартна процедура, тривалість якої може різнитися залежно від обставин.

"Тепер служби фіналізують документи, у середу буде зустріч глав департаментів, які, якщо все йтиме добре, підтвердять порядок денний колегії, і в п’ятницю будуть дебати і, сподіваємося, рішення", - додав речник.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад