DataLife Engine > новини / Новини України / Війна з Росією > У Росії заявили про введення в обіг своєї валюти на всіх захоплених територіях України

У Росії заявили про введення в обіг своєї валюти на всіх захоплених територіях України


На всіх захоплених територіях України, які тимчасово контролюються російськими загарбниками, планується "максимальний обіг рубля".

Про це заявив розмріяний віце-прем'єр РФ Марат Хуснуллін під час візиту до окупованого Мелітополя, передає низка російських пропагандистських ЗМІ.

{reklama}

За його словами, у Запорізькій області жителі вже цього місяця отримають пенсії та зарплати в російських рублях, тож поступово рубль замінить гривню. Мовляв, на це знадобиться чотири місяці.

Також він заявив, що відтепер Запорізька АЕС працюватиме на Росію і зауважив, "якщо енергосистема України буде готовою приймати й оплачувати, значить працюватиме на Україну. Не прийматиме – значить працюватиме на Росію".

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад