DataLife Engine > новини / Новини Чернівців > Приїжджі рієлтори заклеїли оголошеннями щойно пофарбовану електрощитову в центрі Чернівців

Приїжджі рієлтори заклеїли оголошеннями щойно пофарбовану електрощитову в центрі Чернівців


Рієлторська фірма з Києва пошкодила фарбу на щойно приведеній до ладу електрощитовій шафі у центрі Чернівців.

На інцидент поскаржився у фб-спільноті "СтопХамБуковина" директор "Міськсвітла" Андрій Шалєєв, пише molbuk.ua

{reklama}

"Окрім чернівецьких вандалів, розмалювувачів - додались і приїзджі. Сьогодні тільки пофарбували і привели до ладу шафу на вул.Поштова, та ліхтарі на Центральній площі, навіть по шафі ще не завершили роботи і фарба не висохла, а вже якісь нешановні приклеїли оголошення. Зателефонувавши, дізнаємося, що це - нове агенство нерухомості. Представились щось типу "Експрес найм". Нещодавно переїхали з Києва і розпочали працювати в Чернівцях. Поганий початок роботи, нешановні", - висловив обурення чиновник.



Він закликав усі відповідальні органи, зокрема, інспецію з благоустрою та інші відповідальні органи звернути увагу, відреагувати та провести відповідну роботу з порушниками.

"А чернівчан прошу робити висновки щодо роботи схожих рієлторів в нашому місті", - зазначив Шалєєв.

Раніше повідомлялося, що невідомі вандали понищили укриття в центрі міста.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber |



Повернутися назад