"І нас на м’ясо": окупанти масово відмовляються йти у наступ на Харківщині
Російські загарбники так бояться ЗСУ, що масово відмовляються йти в новий наступ на Харківщині. На них не діють навіть погрози розстрілу за невиконання наказу.
Про це свідчить нове перехоплення російських загарбників, яке СБУ зробила під Ізюмом Харківської області.
{reklama}
"Мы, короче… отказались от этой ху*ни, понял? И нас тут держат вообще жестко, чуть ли не до расстрела. Мы хотим уехать, а нас не отправляют. Он говорит: нам сказали вас расстрелять", – скаржиться окупант своєму знайомому в рф.
На запитання про причину відмови відповідає: "Ну они прямо на передовую отправляют, в самую ж*пу. И нас на мясо… А там сидит чисто артилерия… а под артилерию лезть – это вообще пи*дец", – пояснює російський "отказнік".
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад