Окупанти обстріляли Миколаїв та Очаків, використовуючи Смерчі та ракети Х-35
Оперативне командування Південь повідомило, що вранці 25 квітня російські окупанти обстріляли Миколаїв та узбережжя у місті Очаків.
Для обстрілів Миколаєва окупанти використовували РСЗВ Смерч. Під удар потрапив житловий масив, одна людина поранена.
{reklama}
Також через обстріл було зруйновано цех підприємства харчової промисловості, пошкоджено супермаркет та житлові будинки.
Водночас, в Очакові внаслідок обстрілів із протикорабельних ракет Х-35 було пошкоджено приватні будинки вздовж узбережжя.
"Ворог продовжує використовувати заборонені міжнародними конвенціями боєприпаси. У штабі закликають громадян не наближатися та не торкатися підозрілих предметів - вони можуть бути смертельно небезпечними", - заявили в командуванні.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад