DataLife Engine > новини / Новини України / Новини світу / Війна з Росією > США нададуть Україні 500 млн доларів прямої бюджетної допомоги

США нададуть Україні 500 млн доларів прямої бюджетної допомоги


Сполучені Штати мають намір надати уряду України 500 мільйонів доларів у вигляді прямої бюджетної допомоги.

Про це заявив президент США Джо Байден під час телефонної розмови з президентом Володимиром Зеленським, пише "Європейська правда".

{reklama}

"Лідери обговорили, як Сполучені Штати працюють цілодобово, щоб виконати основні запити України на допомогу в галузі безпеки, критичний ефект цієї зброї для конфлікту, а також зусилля США з союзниками та партнерами щодо виявлення додаткових можливостей для надання допомоги українським військовим, які захищають свою країну", – йдеться у заяві Білого дому.

Також обговорювалися додаткові санкції та гуманітарна допомога, оголошені минулого тижня.

Зеленський поінформував президента Байдена про статус переговорів України з Росією.

Раніше у Білому домі розповіли, що говорити про зустріч Байдена та президента РФ Владіміра Путіна можливо буде тільки після відчутної деескалації в Україні.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад