На Буковині за фактом ухилення від призову зареєстрували майже 30 проваджень
Із 24 лютого 78 військовозобов’язаних громадян України намагались перетнути держкордон поза пунктами пропуску з території Чернівецької області до Румунії чи Молдови.
Про це розповів головний прокурор Буковини Антон Ковальський.
{reklama}
Організатори незаконного переправлення встановлені. Їм повідомлено про підозру за ст. 332 КК України та обрано запобіжні заходи.
Затримано громадян призовного віку, які надавали співробітникам Держприкордонслужби неправомірну вигоду за сприяння у незаконному перетині кордону.
"Загальна сума всіх вилучених неправомірних коштів сягає понад 220 тис. грн. Вирішуємо питання щодо їх передачі на підтримку ЗСУ", – сказав Ковальський.
Крім того, за його словами, зросла кількість підроблення та використання підроблених офіційних документів з метою виїзду за кордон. Зареєстровано 25 кримінальних проваджень.
При спробі перетину кордону військовозобов'язані пред’являли довідки з ознаками підробки про виключення з військового обліку за станом здоров'я. Також прикордонники виявляли випадки використання підроблених паспортів громадян іноземної держави, свідоцтв про народження трьох і більше дітей.
За фактом ухилення від призову на військову службу в області зареєстровано 29 проваджень.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Повернутися назад