DataLife Engine > новини / Новини Чернівців / Війна з Росією / фоторепортаж / топ новини > У ЧНУ відновили екскурсії: як проходять – фото

У ЧНУ відновили екскурсії: як проходять – фото


В Чернівцях відновили тематичні екскурсії в одній з історичних пам’яток міста. Відтак щогодинно із 10 ранку до 17 вечора, без вихідних у Чернівецькому Національному університеті ім. Ю.Федьковича проводитимуть тематичні екскурсії для всіх бажаючих.

Про це повідомляє кореспондентка molbuk.ua

{reklama}

За словами ректора ЧНУ Романа Петришина, основними причинами відновлення екскурсій є настання весни та відновлення дистанційного навчання.



"У нашому краї відносно все спокійно і всі його мешканці повинні жити "повнокровним" життям. У зв’язку з цим ми сьогодні розпочали екскурсії у резиденції. Екскурсії у нас платні, бо екскурсоводи повинні отримувати заробітні плати, тому вартість становить 60 гривень з однієї особи. Якщо буде достатня кількість бажаючих, то у подальшому для дітей ми можемо організувати безкоштовні екскурсії. Щогодини ми набираємо групу людей, яка не перевищує 25 осіб, черговий перевіряє паспорти та у супроводі 2-х охоронців екскурсоводи проводять годинну екскурсію", - розповідає ректор.







"Особливо у весняний період територія університету прикрашається цвітом магнолії. Очікують що саме на цей недовгий проміжок часу бажаючих відвідати екскурсію буде набагато більше. Поки розцвітуть магнолії ми побачимо недоліки у нашому плануванні та усунемо їх. Тоді мешканці матимуть змогу сфотографуватися, послухати цікаву інформацію про ЧНУ і просто відпочити", - додав Петришин.

Микола Косташ, який є одним із екскурсоводів розповідає, що бажаючих є відвідати екскурсію є достатньо і це дуже тішить.



"На місяць ми призупинили екскурсії, у зв’язку із цими подіями та через велику кількість бажаючих, яких було важко контролювати. Зараз ми формуємо групу із 25 осіб, що є безпечним у цей час і проводимо екскурсію. Ми показуємо всі зали, окрім парку позаду університету в цілях безпеки", - ділиться екскурсовод.







Гості нашого міста у захваті від Резиденції митрополитів. За їхніми слова, краса університету вражає.





Авторка: Даяна Грубер.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram



Повернутися назад